URL: http://www.mernokallasok.hu/hu/mernok-allas/allas/18303/mernok-uzletkoto-allas/

wenglor sensoric is a highly innovative and internationally expanding high-tech company based in Tettnang on the banks of Lake Constance. With more than 700 employees as well as production, development and sales locations worldwide, the family company is one of the most important international suppliers of Sensor, identity and security products. More than 50,000 customers count on wenglor’s reliable products for solving industrial automation challenges. Numerous awards and prizes testify to our high level of innovation and sustainable management and production.

Legyél Te is része a wenglor sikertörténetének, mint

Értékesítő Mérnök (Sensor Sales Engineer)
Győr és környéke

Állás megnevezése
  • Értékesítő Mérnök (Sensor Sales Engineer)
Munkakör részletezése, feladatok
  • Automatizáslási berendezések (érzékelő, azonosító, biztonsági termékek és tartozékai) értékesítése
  • Nyugat-Magyarország területén
  • Kapcsolattartás meglévő és új ügyfelekkel. Ügyféllátogatás során kell felkeltened partereink érdeklődését a meglévő és új termékek iránt
  • Árajánlatok készítése
  • Támogatást és szakértelmet kell nyújtanod ügyfeleinknek és nagy elkötelezettséggel törekedned az új kapcsolatok kialakítására.
  • Munkádat adminisztrálod (CRM) és jelentéseket készítesz a cégvezetés felé
  • Te leszel felelős az értékesítési területed (Nyugat-Magyarország) forgalmi eredményeiért.
Sikeres jelölt vagy, ha
  • Műszaki ismereteid vannak az elektronika és mechanika területen. (Műszaki végzettség)
  • Lakhelyed Nyugat-Magyarországon, ideális esetben Győrben vagy környékén
  • Nyílt, optimista személyiséged mellett, meggyőző és magabiztos hozzáállással rendelkezel.
  • Motiválnak a kihívások és kamatoztatni tudod tapasztalatod, tudásod, melyhez a szükséges szakmai felkészülést intenzív fejlesztő képzéssel biztosítjuk Neked.
  • Fontos, hogy ügyfél-centrikus, kommunikatív és célra fókuszált legyél.
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudásod van (német nyelvtudás további előny)
Amit kínálunk Neked
  • Biztonságos munkahely és izgalmas, kihívást jelentő feladatok egy növekvő piacon
  • Kellemes üzleti környezetben lehetőséget kínálunk a szakmai ötleteid megvalósításához
  • Szakmai tréningek
  • Cégautó
  • Tapasztalattól függő versenyképes fizetés és jutalék
Egyéb információk
  • Várjuk motivációs leveledet és önéletrajzodat tartalmazó pályázatodat angol nyelven, cégnév/pozíció feltüntetésével, fizetési igényed és munkakezdésed legközelebbi lehetséges időpontjának megjelölésével, az alábbi e-mail címen: cv@mernokallasok.hu
  • gépészmérnök,villamosmérnök,mérnök üzletkötő,üzletkötő mérnök,mérnök értékesítő, mechatronikai mérnök, wenglor sensoric Hungária Kft., Nyugat-Magyarország, Győr