URL: http://www.mernokallasok.hu/hu/mernok-allas/allas/20240/epuletgepesz-allas/
Magyar tulajdonban lévő, nagy múltú épületgépészeti cég műszaki asszisztens munkatársat keres
azonnali belépéssel.

Műszaki asszisztens
Feladatok
  • A beérkező munkákkal kapcsolatos folyamatos ügyintézés
  • Projektekben aktív részvétel
  • Szakágak összefogása,
  • Megbeszélések vezetése
  • Árajánlatok bekérése, kiértékelése, megrendelések és szerződéskötések lebonyolítása
  • A cég menedzsmentjének támogatása
  • Ügyfelekkel történő kapcsolattartás
  • Ügyfélelégedettség mérés
Elvárások
  • Jó kommunikációs készség
  • Precizitás, jó problémamegoldó képesség
  • Kiváló szervező készség
  • Terhelhetőség
  • Minimum középfokú épületgépészeti vagy építőipari végzettség
  • Informatikai alapismeretek
Előnyt jelent
  • Hasonló munkakörben végzett gyakorlat
  • Több éves építőipari tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
Amit kínálunk
  • Dinamikusan fejlődő, fiatalos csapatban való részvétel
  • Versenyképes jövedelem
Munkavégzés helye
  • Budapest, X. ker., Cserkesz u. 85.
  • Fényképes önéletrajzokat várjuk cégnév/pozíció feltüntetésével, a fizetési igény megjelölésével a cv@mernokallasok.hu e-mail címre.
  • műszaki asszisztens, építőipar, ingatlan, épületgépész, műszaki, Érchegyi Generál Kft., Pest megye, Budapest