URL: http://www.mernokallasok.hu/hu/mernok-allas/allas/20275/minosegugyi-allas/

A Schaeffler egy dinamikus, világszerte jelen lévő technológiai vállalat, melynek sikere a vállalkozói szellemen és a családi tulajdonon alapul. Érdekesnek tűnik mindez? A legjelentősebb autógyárak, valamint a repülőipar és az ipari ágazat partnereként számos lehetőséget biztosítunk szakmai és egyéni fejlődéséhez.

Szombathelyi csapatunkba az alábbi pozícióra várjuk a jelentkezéseket!

Supplier Quality Engineer

Állás megnevezése
  • Supplier Quality Engineer
Főbb feladatok
  • Stratégiai szállítók minőségi teljesítményének folyamatos fejlesztése
  • Schaeffler szállítói kör fejlesztése, optimalizálása
  • Beszerzők támogatása a beszerzési stratégia érvényesítésében
  • Támogatás új beszállítók felkutatásában és auditálásában
  • Szállítói folyamatok fejlesztése
  • Intézkedési tervek megvalósulásának ellenőrzése
  • Reklamációk felügyelete és 8D riportok felülvizsgálata
  • Reklamációs folyamat folyamatos fejlesztése
Elvárások
  • Felsőfokú végzettség, kiváló német és/vagy angol nyelvtudás, MRP rendszerek ismerete
  • Minimum 3 év multinacionális környezetben szerzett minőségi, vagy SQE tapasztalat
  • Autóiparban szerzett tapasztalat, illetve fémmegmunkálás ismerete előnyt jelent
  • Magabiztosság a tárgyalástechnikában és a vevői érdekek érvényesítésében
  • Erős projekt menedzsment és helyzetkezelési készség globális környezetben
  • Kiváló kapcsolatteremtő készség, pozitív hozzáállás
  • Erős problémamegoldó készség, proaktivitás
  • Felelősségtudat és önálló munkavégzés
  • Utazási hajlandóság
Amit kínálunk
  • versenyképes alapbér mellett éves bónusz,
  • rugalmas munkaidő,
  • albérlet támogatás,
  • ingyenes nyelvtanulási lehetőségek,
  • ingyenes sportolási és kulturális lehetőségek,
  • szakmai fejlődési lehetőségek dinamikusan fejlődő munkakörnyezetben.

    Izgalmas feladatok és kiemelkedő fejlődési lehetőségek várják, hiszen innovatív megoldásainkkal a holnap világát alakítjuk. Várjuk, hogy személyesen megismerhessük!
Munkavégzés helye
  • Szombathely
Egyéb információk
  • Ha bármilyen kérdése van, forduljon a HR osztályhoz: +36 94/588 100
  • Jelentkezését cégnév/pozíció feltüntetésével, a cv@mernokallasok.hu e-mail címre várjuk.
  • Supplier Quality Engineer, autóipar, mérnök, fémmegmunkálás, mérnökállás, LuK Savaria Kft., Vas megye, Szombathely