URL: http://www.mernokallasok.hu/hu/mernok-allas/allas/20429/mernok-uzletkoto-allas/
Szigetszentmiklósi telephellyel rendelkező,
ESD termékek forgalmazásával foglalkozó sikeresen működő cég

Termékmenedzser / Key Account menedzser

munkatársat keres.
Állás megnevezése
  • Termékmenedzser / Key Account menedzser
Feladatok
  • Meglévő partnereink részére termékeink ajánlása
  • Tárgyalások megszervezése, lebonyolítása
  • Új partnerek keresése
  • Kapcsolattartás a vevőkkel
Elvárások
  • Elektronikai ipari termékek gyártásában vagy elektronikai termékek kereskedelmében szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Önálló munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség, precizitás
  • Gyorsaság a tanulásban és a problémamegoldásban
  • Pest, Heves, Jász-Nagykun-Szolnok, Bács-Kiskun megyei lakhely, jogosítvány
Előnyt jelent
  • Felsőfokú műszaki végzettség (Villamosmérnök)
  • ESD termékek ismerete
  • Angol nyelvtudás
Amit kínálunk
  • fiatal, lendületes csapat
  • kellemes munkakörülmények, autó, laptop, telefon
  • versenyképes fizetés
  • felelősségteljes munkakör
Munkavégzés helye
  • Szigetszentmiklós, Pest megye, országos
  • Jelentkezését cégnév/pozíció feltüntetésével, a cv@mernokallasok.hu e-mail címre várjuk.
  • termékmenedzser, Key Account menedzser, villamosmérnök, mérnökállás, műszaki, kereskedelem, üzletkötő, mérnök üzletkötő, Auszer Kft., Szigetszentmiklós, Pest megye, országos