URL: http://www.mernokallasok.hu/hu/mernok-allas/allas/20569/autoipar-allas/
A világ legnagyobb gépjármű utasvédelmi berendezéseket fejlesztő
és gyártó, stockholmi székhelyű cégcsoportja az Autoliv.

Az Autoliv Kft. a vállalatcsoport legnagyobb európai, biztonsági öveket
gyártó részlege,
mely Sopronkövesden jelenleg 2700 főt foglalkoztat, és
újabb álláslehetőséget kínál a következő munkakörbe:

Termékmérnök
Product Engineer
Feladatok
  • Termékfejlesztésre visszavezethető problémák megoldása a fejlesztőközponttal együttműködve – a projektfázisban és szériatermelésben egyaránt
  • Tesztmódszerek kidolgozása és eredmények követése
  • Költségcsökkentési javaslatok kidolgozása
  • Változásmenedzsment támogatása
Elvárások
  • Felsőfokú műszaki (gépészmérnöki, minőségbiztosítási) végzettség
  • Tárgyalóképes (felsőfokú) angol nyelvismeret
  • Analitikus gondolkodás
  • Jó kommunikációs- és érdekérvényesítő képesség
  • Rugalmasság és nagy terhelhetőség
  • Pontos, igényes munkavégzés
Amit kínálunk
  • Betanulás Romániában
  • Versenyképes jövedelem
  • Fiatalos légkör
  • Dinamikusan fejlődő munkakörnyezet
  • Folyamatos szakmai képzések
Egyéb információk
  • Kapcsolat: Autoliv Kft. HR Osztály - 9483 Sopronkövesd, Iskola u. 38-50., Tel.: 99/536-325 vagy (+36)30 295 0590
Munkavégzés helye
  • Sopronkövesd
  • Magyar és angol nyelvű, fényképes szakmai önéletrajzát cégnév/pozíció megjelölésével kérjük az alábbi e-mail címre küldeni: cv@mernokallasok.hu
  • termékmérnök, Product Engineer, gépészmérnök, minőségbiztosítás, autóipar, műszaki, mérnök, mérnökállás, Autoliv Kft., Győr-Moson-Sopron megye, Sopronkövesd