URL: http://www.mernokallasok.hu/hu/mernok-allas/allas/20622/epitoipar-allas/
Budapesti irodába gyakorlattal rendelkező

Építészmérnököt, vagy technikust

keresünk.
Feladatok
  • műszaki előkészítés
  • ajánlatkészítés, pályázat készítés
  • ajánlatkérés
  • felmérés
  • döntés előkészítés
  • anyagrendelés
  • kapcsolat az alvállalkozókkal
  • szükség esetén helyszíni művezetés
  • munkák ellenőrzése
Elvárások
  • szakirányú felsőfokú végzettség, képesítés vagy építész technikusi végzettség
  • munkatapasztalat
  • kommunikációs képzettség
  • TERC, word, excel ismerete
  • önálló munkavégzés
Amit ajánlunk
  • Versenyképes kereset
  • Önálló munkavégzés
  • folyamatos munka
  • a munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása
Egyéb információk
  • Elérhetőség: telefon: +36-30/940-8780
Munkavégzés helye
  • Isaszeg
  • Jelentkezését cégnév/pozíció feltüntetésével, a cv@mernokallasok.hu e-mail címre várjuk.
  • építészmérnök, építésztechnikus, INFO-SZOLG Kft., Pest megye, Isaszeg