URL: http://www.mernokallasok.hu/hu/mernok-allas/allas/20658/epitoipar-allas/
A Thermopolis Kft. épületgépészeti rendszerek teljes körű kivitelezésével foglalkozó vállalkozás. Keressük munkatársunkat az alábbi munkakör betöltésére:

Építésvezető
Feladatok
  • Teljes körű szervezési, koordinálási, ellenőrzési feladatok a munkaterületen
  • Időütemtervek elkészítése, követése, határidők betartása és betartatása
  • A gépészeti tervek alapján az anyagszükséglet összeállítása, az anyagellátás biztosítása
  • A kivitelezési munka ellenőrzése, nyomon követése, műszaki dokumentációjának naprakész vezetése
  • Folyamatos együttműködés a projektvezetőkkel, alvállalkozókkal, megbízókkal és a logisztikával
  • Beüzemelések, beszabályozások szervezése
  • Részvétel a műszaki átadásokon
A munka betöltésének követelményei
  • Épületgépész-technikusi végzettség, vagy minimum 10 éves szakmai tapasztalat
  • Kimagasló gépészeti szereléstechnikai ismeretek
  • Szerelésvezetői tapasztalat (10-25 fő irányítása)
  • Kiváló rajzolvasási készség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Határozott, kiváló szervezőkészséggel rendelkező személy, aki képes az emberek irányítására
Előnyt jelent
  • Nagyobb kivitelezői munkákban szerzett gépészeti tapasztalat
  • Épületgépész-mérnök végzettség
  • Számítógépes felhasználói ismeretek
Amit kínálunk
  • Biztos vállalati háttér
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes fizetés, prémium
  • Folyamatos szakmai fejlődés lehetősége
  • Utazási költségtérítés, laptop, telefon
Munkavégzés helye
  • Budapest, illetve országosan változó
  • Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal lehet cégnév/pozíció feltüntetésével, a cv@mernokallasok.hu email-en. (Telefonon: +36-30/695-4677)
  • építésvezető, épületgépész mérnök, műszaki, mérnök, mérnökállás, Thermopolis Kft., Pest megye, Budapest