URL: http://www.mernokallasok.hu/hu/mernok-allas/allas/20738/
Vegyésztechnikus munkakör

Magyar tulajdonú kisvállalkozás, amelynek fő tevékenysége teljes körű vízvizsgálat szolgáltatás, víztechnológiai tanácsadás és legionella kockázatfelmérés. Cégünk növekedése miatt VEGYÉSZTECHNIKUS munkakörbe új munkatársat keresünk

Állás megnevezése
  • Vegyésztechnikus (Referenci szám: MAHU-0020740)
Munkakör részletezése, feladatok
  • Önálló munkavégzés vízanalitikai mérésekben;
  • Minták előkészítése és feldolgozása kémiai vizsgálatokra;
  • A mérésekhez kapcsolódó dokumentumok precíz vezetése;
  • Körvizsgálatokon való részvétel;
  • A laboratóriumi mérőműszerek karbantartása, kalibrálása, hitelesítések tervszerű végrehajtása;
  • Vegyszerek, fogyóanyagok figyelése és jelzése a laboratórium vezetőnek.
Elvárások
  • Vegyészmérnök, vegyésztechnikusi végzettség;
  • Legalább 2 éves hasonló munkakörben szerzett gyakorlat;
  • MS Office alkalmazások felhasználószintű ismerete;
  • Pontos, precíz munkavégzés;
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség;
  • Vizsgálati feladatokkal kapcsolatos szabványok, jogszabályok és előírások ismerete.
Előnyt jelent
  • Sokrétű, magas minőségben megkövetelt munkához való hozzáállás;
  • Nyitott, lelkiismeretes személyiség;
  • Minőségorientált gondolkodás;
  • „B” kategóriás jogosítvány.
Munkakezdés időpontja
  • Azonnali munkakezdés.
Munkaidő
  • Teljes munkaidő (H-P: 8-16óráig)
Amit kínálunk
  • Hosszútávú munkalehetőség;
  • Versenyképes bérezés;
  • Családias hangulatú cégkultúra;
  • Folyamatos szakmai fejlődés, képzések.
Egyéb információk
  • Anonim hirdetésre beadott jelentkezése sorsa ellenőrizhetetlen, a személyes adatok védelméről és a közérdekű adatok nyilvánosságáról szóló 1992. évi LIII tv. előírásai nem tudnak érvényesülni. Kérjük alábbi tény tudomásul vételét, mivel az esetleges kellemetlenségekért, károkért a portál üzemeltetőjét semminemű felelősség nem terheli.
Munkavégzés helye
  • Budapest
  • Jelentkezését Referenci szám: MAHU-0020740/pozíció feltüntetésével, a cv@mernokallasok.hu e-mail címre várjuk.
  • vegyésztechnikus, vegyész, vegyészmérnök, Pest megye, Budapest