URL: http://www.mernokallasok.hu/hu/mernok-allas/allas/20740/minosegugyi-allas/
Székesfehérvári, magyar tulajdonú műanyag fröccsöntéssel- és
szerszámtervezéssel foglalkozó cég szakembergárdájának bővítésére

Minőségbiztosítási szakmérnök

munkatársat keres
Feladatok
  • a cég minőségirányítási rendszerének üzemeltetése, fejlesztése
  • auditok menedzselése
  • vevői reklamációk kezelése
Elvárások
  • angol nyelv kommunikációs szintű ismerete

    Várjuk kezdő, minőségbiztosítási tanulmányokat folytatott szakemberek jelentkezését is.
    A gyakorlati ismeretek megszerzését társaságunk támogatja, segíti.

Előnyt jelent
  • TS+IATF minőségirányítási rendszer ismerete
  • szakmérnöki diploma
  • 2 éves autóipari beszállító cégnél szerzett minőségbiztosítási tapasztalat
  • fröccsöntési területen szerzett tapasztalat
Amit kínálunk
  • Versenyképes jövedelem
  • Dinamikusan növekvő, magyar cégnél hosszú távú munkalehetőség
  • Kreatív, fiatalos csapat és munkakörülmények
  • Kihívások, szakmai és pozícióbeli továbbfejlődés lehetősége
Munkavégzés helye
  • Székesfehérvár
  • Jelentkezését cégnév/pozíció feltüntetésével, a cv@mernokallasok.hu e-mail címre várjuk.
  • minőségbiztosítási szakmérnök, minőségbiztosítási mérnök, minőségellenőrzési mérnök, gépészmérnök, fröccsüzemi gyártás, műanyag fröccsöntés, műszaki, mérnök, mérnökállás, Trimetrik Kft., Fejér megye, Székesfehérvár