URL: http://www.mernokallasok.hu/hu/mernok-allas/allas/20818/epuletgepesz-allas/
26 éves szakmai múlttal rendelkező épületgépészeti tervező irodánk,
önálló munkavégzésre alkalmas,

Épületgépész mérnök

munkatársat keres tervezői csapatába
Állás megnevezése
  • Épületgépész mérnök
Munkakör részletezése, feladatok
  • Épületgépészeti tervek számítógépes feldolgozása
  • Épületgépészeti energetikai számítások elvégzése
  • Költségvetések elkészítése
  • Kapcsolattartás a megbízókkal, szakági társtervezőkkel
  • A kibocsátott tervekhez kapcsolódó dokumentációk összeállítása
Munkavégzéshez szükséges ismeretek, készségek
  • Felsőfokú épületgépész műszaki végzettség v. épületgépész szakirányú MSc hallgató
  • AUTOCAD tervező program kiváló ismerete
  • 3-5 éves tervezői szakmai tapasztalat
Személyiségbeli elvárásaink
  • Precíz önálló munkavégzés
  • Megbízhatóság
  • Rugalmasság
  • Alkalmazkodó képesség, csapatszellem
Előny
  • REVIT tervező program kiváló ismerete
  • További tervezői programok ismerete (MagiCad, CadVent)
  • BIM ismerete
  • Gépészeti programok ismerete (WinWatt)
  • Kommunikációs szintű, idegen nyelv ismeret (angol és/vagy német)
Foglalkoztatás jellege
  • teljes munkaidő
Amit kínálunk
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes jövedelem
Munkavégzés helye
  • Budapest, XI.
  • Jelentkezését cégnév/pozíció feltüntetésével, a cv@mernokallasok.hu e-mail címre várjuk.
  • épületgépész mérnök, épületgépész, műszaki, mérnök, tervező, mérnökállás, Temesvári Tervező Kft., Pest megye, Budapest