URL: http://www.mernokallasok.hu/hu/mernok-allas/allas/20822/gyartastermeles-allas/
Azonnali munkakezdéssel munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Technológus Mérnök
Feladatok
  • Új modellek bevezetése és a gyártott modellek módosítása, valamint minőségfejlesztések és kapacitás bővítések esetében a robotizált gyártósorok átalakítási munkái
  • A gyártósorok kialakításának, elrendezési tervének specifikációjának az elkészítése
  • A hegesztő készülékek tervezési / módosítási koncepciójának a kialakítása
  • A gyártósorok átalakítási munkáinak a megrendelése, tervezés, gyártás, átvétel (a gyártók telephelyén is), beszerelés és próbagyártások
  • A vonatkozó ütemtervek elkészítése, azok betartása
  • Új technológiák, anyagok bevezetése, beillesztése a jelenlegi technológiákba
Elvárások
  • Felsőfokú gépész szakirányú műszaki végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás (angol nyelv aktív, kommunikációs szintű ismerete)
  • Minimum egy tervezői program felhasználói szintű ismerete
  • Nyitottság az új ismeretekre
  • Nagyfokú önállóság, ugyanakkor jó kommunikációs készségek csapatmunkában való részvételhez, problémamegoldó képesség
  • Magas terhelhetőség precizitás
Előny
  • Gépészmérnöki végzettség
  • Ellenállás hegesztésben való jártasság
  • NX tervező program ismerete
  • Fanuc robotprogramozási ismeretek
  • PLC programozási ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány
Amit kínálunk
  • Szakmai fejlődési lehetőség piacvezető cégnél
  • Nemzetközi környezet
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Esztergom (Budapestről ingyenes buszjárat biztosított, egy órán belüli utazási idővel)
  • Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, jelentkezzen Karrieroldalunkon, a lenti „Jelentkezés” gomb megnyomásával:
  • technológus mérnök, gyártás, termelés, robotprogramozás,mérnök, gépészmérnök, műszaki, mérnökállás, Magyar Suzuki ZRt., Komárom-Esztergom megye, Esztergom