URL: http://www.mernokallasok.hu/hu/mernok-allas/allas/20824/autoipar-allas/
Azonnali munkakezdéssel munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

MŰSZAKI BESZERZŐ
Feladatok
  • A gyártáshoz szükséges alkatrészek, alapanyagok meghatározott csoportjának beszerzése
  • Árajánlatok bekérése és kezelése, árak nyomon követése, szerződések előkészítése
  • Ártárgyalások lefolytatása beszállítókkal
  • Beszerzői költségek folyamatos optimalizálása
  • A beszállítókhoz kapcsolódó ügyek teljes körű kezelése, a velük való folyamatos kapcsolattartás
Elvárások
  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Folyékony, aktív angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Nagyfokú önállóság, gyors munkatempó, precizitás
  • Jó kommunikációs készség
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk
Előny
  • Beszerzői tapasztalat
Amit kínálunk
  • Szakmai tudással és teljesítménnyel arányos bérezés
  • Kihívásokkal teli, érdekes munka
  • Nemzetközi környezet
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
Munkavégzés helye
  • Esztergom (Budapestről a vállalati buszjárat biztosított)
  • Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, jelentkezzen Karrieroldalunkon, a lenti „Jelentkezés” gomb megnyomásával:
  • műszaki beszerző, gyártás, termelés, mérnök, gépészmérnök, villamosmérnök, műszaki, mérnökállás, Magyar Suzuki ZRt., Komárom-Esztergom megye, Esztergom