URL: http://www.mernokallasok.hu/hu/mernok-allas/allas/20832/it-allas-telekom-allas/
NI Hungary Kft.

Tesztmérnök

munkatársat keres.
Feladatok
  • Elektronikai termékek funkcionális tesztelését végző berendezések (FVT) hardverének és szoftverének fejlesztése berendezések építése, kvalifikálása, legújabb technológiák használata Egyedi, high mix – low volume elektronikai gyártási környezetben a termék tesztelési folyamatok, koncepciók és specifikációk meghatározása, folyamatos fejlesztése, sztenderdizálása
  • Gyártás során előforduló kivizsgálandó esetek elemzése, megoldási javaslatok kidolgozása
  • Részvétel új termékek bevezetésében, visszajelzések javaslattételek adása az R&D felé
  • Költségcsökkentési, minőségjavítási és hatékonyságnövelési projektek vezetése LEAN eszközök és módszertan segítségével
  • Minőségügyi reklamációk és mérnöki változtatások kezelése
  • Szoros együttműködés a többi mérnökségi csoporttal valamint a termeléssel
  • Teszt technikusok szakmai felügyelete
Elvárások
  • Legalább BSc szintű VILLAMOSMÉRNÖK, MŰSZAKI INFORMATIKA szak vagy ennek megfelelő releváns felsőfokú végzettség
  • Elektronikai méréstechnika, tesztelési és programozói ismeretek
  • Projektszervező- és vezetőkészség, valamint, önálló munkavégzés
  • Programozó ismeretek (magas szintű programnyelvek)
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
Előnyt jelent
  • LEAN irányelvek ismerete (TPM, Visual Management, Kaizen stb.)
  • Labview ismerete
Egyéb információk
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
Munkavégzés helye
  • Debrecen
  • Jelentkezését cégnév/pozíció feltüntetésével, a cv@mernokallasok.hu e-mail címre várjuk.
  • tesztmérnök, villamosmérnök, műszaki informatika, elektronika, műszaki, mérnök, mérnök informatikus, mérnökállás, NI Hungary Kft., Hajdú-Bihar megye, Debrecen