URL: http://www.mernokallasok.hu/hu/mernok-allas/allas/21220/minosegugyi-allas/

A Schaeffler egy dinamikus, világszerte jelen lévő technológiai vállalat, melynek sikere a vállalkozói szellemen és a családi tulajdonon alapul. Érdekesnek tűnik mindez? A legjelentősebb autógyárak, valamint a repülőipar és az ipari ágazat partnereként számos lehetőséget biztosítunk szakmai és egyéni fejlődéséhez.

Szombathelyi csapatunkba az alábbi pozícióra várjuk jelentkezését:

Logisztikai minőségbiztosítási mérnök
Főbb feladatok
  • vevői portálok karbantartása a logisztikai reklamációk témában
  • reklamációk elkerülésére intézkedések definiálása ismert problémamegoldó módszerekkel (5Why, Ishikawa, 8D)
  • folyamatok lehetséges hibáinak kiszűrése (PFMEA)
  • reklamációk kezelése
  • heti/havi riportok készítése, logisztikai Q mutatószámok nyomonkövetése
  • munkavállalók képzése, oktatási minőségügyi vonalon
A munkakör betöltéséhez tartozó elvárások
  • főiskolai vagy egyetemi minőségügyi mérnök vagy logisztikai mérnök végzettség
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás (minennapi használat)
  • minőségügyben szerzett minimum 3 éves tapasztalat
  • kiváló problémamegoldó képesség, célorientált személyiség, határozott fellépés
Amit kínálunk
  • versenyképes alapbér mellett éves bónusz,
  • rugalmas munkaidő,
  • albérlet támogatás,
  • ingyenes nyelvtanulási lehetőségek,
  • ingyenes sportolási és kulturális lehetőségek,
  • szakmai fejlődési lehetőségek dinamikusan fejlődő munkakörnyezetben.

    Izgalmas feladatok és kiemelkedő fejlődési lehetőségek várják, hiszen innovatív megoldásainkkal a holnap világát alakítjuk.
Munkavégzés helye
  • Szombathely, 9700 Zanati út 31.
  • Jelentkezését cégnév/pozíció feltüntetésével, a cv@mernokallasok.hu e-mail címre várjuk.
    Ha bármilyen kérdése van, forduljon a HR osztályhoz: +36 94/588 100
  • Logisztikai minőségbiztosítási mérnök, minőségbiztosítási mérnök, minőségügyi mérnök, logisztikai mérnök, termelés, gyártás, mérnökállás, LuK Savaria Kft., Vas megye, Szombathely