URL: http://www.mernokallasok.hu/hu/mernok-allas/allas/21259/autoipar-allas/
„Megbízhatóság, Minőség, Innováció”

Az UNIX Autó önálló technológiai fejlesztő központtal rendelkezik. Magasan képzett 20fős mérnök csapatunk elsősorban raktározási rendszerek, logisztikai célgépek tervezésével, optimalizálásával és automatizálásával foglalkozik. A fejlesztő központban megtervezett gépeket a legmodernebb eszközökkel felszerelt, saját prototípus műhelyünkben készítjük el. Kutatás-fejlesztési részlegünk számára keresünk budapesti munkavégzéssel munkatársakat az alábbi pozícióba:

Villamosmérnök – beágyazott rendszerekhez
Állás megnevezése
  • Villamosmérnök – beágyazott rendszerekhez
Feladatok
  • Áramkörök fejlesztése egyedi automatizált célgépekhez
  • Beágyazott vezérlők programozása C nyelven
  • Prototípus berendezések gyártása, beüzemelése, tesztelése
  • Gépész-, villamos- és mechatronikai mérnökökkel való együttműködés
Elvárások
  • Villamosmérnöki végzettség
  • 3-5 év fejlesztői tapasztalat
  • Beágyazott környezetben szerzett fejlesztési tapasztalat (ARM, GCC)
  • Nyomtatott áramkör tervező rendszerek ismerete, Altium Designer
  • Beágyazott rendszerek programozási ismerete C nyelven
  • Kiváló probléma-megoldási készség
  • Önálló és felelősségteljes munkavégzés és gondolkodás
Előny
  • Mechatronikai és automatizálási ismeretek
  • Verziókövető rendszer ismerete
  • Elektronikai gyártástechnológiai ismeretek
  • Angol nyelvismeret
Amit kínálunk
  • Versenyképes, stabil jövedelem
  • Innovatív környezetben és modern eszközökkel való munkavégzés
  • Alkotásra, új ötletek megvalósítására inspiráló légkör
  • Jól felszerelt, korszerű gépműhely
  • Hosszú távú perspektíva egy sikeres magyar nagyvállalatnál
  • Rendszeres teljesítmény-értékelés
  • Fejlődési lehetőség belső képzések által, változatos feladatok
  • Család-barát és kiszámítható munkaidő (08.00 – 17.00)
  • Saját étterem, kedvezményes étkezési lehetőség
Munkavégzés helye
  • Budapest
  • CSATLAKOZZ A 2016-OS ÉV MAGYAR VÁLLALATÁHOZ!
  • Pályázatod (fényképes önéletrajz, motivációs levél és fizetési igény megjelölésével) cégnév/pozíció feltüntetésével, a cv@mernokallasok.hu e-mail címre várjuk.