URL: http://www.mernokallasok.hu/hu/mernok-allas/allas/21747/mernok-uzletkoto-allas/
A Győri Ipari Parkban található Busch-Hungária Kft. Magyarország egyik legnagyobb vasöntödéje, Európa több járműgyártó vállalatának elismert partnere, a németországi BPW csoport tagja. Hosszú távú munkavégzésre, munkatársat keres a következő pozícióba:

Műszaki beszerző
Munkakör részletezése, feladatok
  • Termeléssel és beszerzéssel való kapcsolattartás
  • Árajánlat bekérése és készítése
  • A gyártóeszköz üzem működéséhez szükséges anyagok beszerzése
  • Szerszámok nyomon követése
  • Szerszámokhoz tartozó biztonsági raktár nyomon követése
  • Külső és belső (magyar és német) partnerekkel való kapcsolattartás és ügyintézés
  • Szállítási elmaradással és minőségi problémával kapcsolatos helyzetek logisztikai kezelése
Elvárások
  • Műszaki felsőfokú végzettség
  • Releváns szakmai tapasztalat min. 4-5 év (előny autóiparban szerzett gyakorlat)
  • Német nyelv kommunikációs szintű ismerete (szóban és írásban)
  • 3D tervező program kezdő szintű ismerete (előny: Creo 2.0)
Amit kínálunk
  • Folyamatos fejlődés lehetősége, szakmai kihívás
  • Versenyképes jövedelem-, ösztönző- és juttatási rendszer.
  • Biztos, stabil munkahelyi háttér.
  • Fiatal és dinamikus csapat.
  • Kiváló munkahelyi légkör.
Munkavégzés helye
  • Győr
  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el magyar és német nyelvű önéletrajzát a következő cím valamelyikére: Busch-Hungária Kft. 9027 Győr, Martin u. 1. vagy cv@mernokallasok.hu email címre.
  • műszaki beszerző, autóipar, műszaki, Busch-Hungária Kft., Győr-Moson-Sopron megye, Győr