URL: http://www.mernokallasok.hu/hu/mernok-allas/allas/22043/gyartastermeles-allas/
www.hubner-hungary.com

A Hübner csoportot 1946-ban alapították Németországban, s most a családi vállalkozás a világon több mint 2500 munkatársat foglalkoztat. Az 1997 óta működő, Magyarországon már több, mint 20 éves múlttal rendelkező, s ma közel 700 dolgozóval büszkélkedő nyíregyházi gyárunk fő profilja a busz, villamos illetve vasúti szerelvények csuklórészének gyártása illetve különböző gumiipari termékek előállítása.

Vállalatunk, további bővüléséhez nyíregyházi gyáregységébe, az alábbi pozícióba keres munkatársat:

Termeléstervező (M_18_PP_FB)
(Járműharmonika-gyártás)
Feladatok
  • Rövid- és középtávú kapacitástervek elkészítése a vevői megrendelések alapján.
  • Termelés tervezése a vevői megrendelések alapján, késztermék diszpozíciója.
  • Napi kapacitástervek figyelemmel kísérése, eltérés esetén elemzése.
  • Gyártási segédeszközök rendelkezésre állásának folyamatos ellenőrzése.
  • Alapanyagok rendelkezésre állásának biztosítása.
  • Gyártási dokumentáció összeállítása és kezelése.
  • Vevői határidők betartása, megrendelések változásának követése.
  • Hibajelentések feldolgozása SAP rendszerben.
  • A tervezéshez kapcsolódó elemzések, jelentések és statisztikák elkészítése és kiértékelése.
  • Felelősség az összes félkész és késztermék készletéért a termelési területen.
  • Együttműködés a termelésben és értékesítésben érintett részlegekkel, termelési problémák nyomon követése és jelentése.
Elvárások
  • Felsőfokú végzettség műszaki vagy közgazdaságtudományi területen.
  • Többéves szakmai tapasztalat termeléstervezőként vagy hasonló munkakörben.
  • Magabiztos német és/vagy angol nyelvtudás (írásban és szóban).
  • Kiváló kommunikációs készség.
  • Strukturált gondolkodás, kiváló problémamegoldó-, analitikus- és döntéshozói képesség.
  • Vállalatirányítási rendszer (ideális esetben SAP) ismerete.
Amit kínálunk
  • Stabil, multinacionális nagyvállalati háttér, 20 éves tapasztalattal már Magyarországon is.
  • Széleskörű juttatási rendszer:
    • Bejárási támogatás: busz- vagy vonatbérlet, vagy 15 Ft/km,
    • Karácsonyi és húsvéti ajándékcsomag, májusi sörpénz,
    • Beiskolázási támogatás,
    • SZÉP-kártya és éves célprémium-rendszer, stb.
  • Számos rendezvény a kikapcsolódáshoz,
  • Tiszta, rendezett munkakörülmények.
Munkavégzés helye
  • Nyíregyháza
  • A nyitott pozíciók részletes leírását megtalálják a weblapunkon is: www.hubner-hungary.com
  • A fényképes önéletrajzokat a hivatkozási szám feltüntetésével magyar és a kiírás szerint német és/vagy angol nyelven a következő címekre várjuk: cv@mernokallasok.hu
  • HÜBNER-H
    Gumi-és Műanyagipari Kft.
    H-4400 Nyíregyháza, Tünde út 11.
  • Ha Ön regisztrált felhasználó a Mérnökállások.hu-n, belépés után kattintson a hirdetés fejlécében (felül vagy alul) a [jelentkezés az állásra] gombra
  • termeléstervező, gépészmérnök, gyártó mérnök, termékfejlesztés, termeléstervezés, mechanical engineer, manufacturing engineering, Hübner-H Gumi- és Műanyagipari Kft., Szabolcs-Szatmár-Bereg megye, Nyíregyháza