URL: http://www.mernokallasok.hu/hu/mernok-allas/allas/22063/gepeszmernok-allas/

Ha szeretnél egy családias, összetartó csapat tagjaként modern, jól felszerelt irodában dolgozni, és az egyetemen szerzett elméleti tudás mellé sokszínű ipari környezetben munkatapasztalatot szerezni, akkor köztünk a helyed!

A több, mint egy évtizede folyamatosan fejlődő, magyar befektetők által alapított innovatív vállalkozás budapesti irodájába

Szimulációs mérnök

kollégát keres.
Munkakör részletezése, feladatok
  • Vezető autóipari beszállítók termékeinek különböző szimulációi (mechanikai, hőtani, élettartam, optimalizáció, ütközés),
  • Szimuláció alapú paramétervizsgálatok végzése,
  • Szimulációs eredmények értelmezése és javaslattétel a termékfejlesztő csapat számára,
  • Szimulációs módszerek és eszközök fejlesztése,
  • Dokumentáció készítése és eredmények prezentálása,
  • Kapcsolattartás a megrendelőkkel (OEM és Tier 1/2 megrendelőkkel) és a beszállítókkal.
Elvárások
  • Gépészmérnök vagy mérnök-fizikus végzettség,
  • Mély ismeretek mechanika és numerikus analízis területen,
  • Szakmai ill. kommunikációs szintű angol és/vagy német nyelvtudás
  • Szimulációs szoftverismeret (Ansys, HyperWorks) előny,
  • Szisztematikus, logikus gondolkodás,
  • Jó kommunikációs- és kapcsolatteremtő készség, csapatszellem, rugalmasság, kezdeményező készség,
  • CAD ismeret előnyt jelent.
Amit ajánlunk
  • Fiatal, dinamikus, összetartó csapat
  • Modern, barátságos, frissen felújított, jól felszerelt, légkondicionált iroda
  • Jó megközelíthetőség (M4, villamos, busz), ingyenes parkolási lehetőség
  • Nyelvoktatás céges keretek között (angol, német)
  • A betanulást követően külföldi munkavégzés lehetősége,
  • Nemzetközi cégekkel történő együttműködés,
  • Fiatal és innovatív csapatban zajló fejlesztőmunka,
  • Versenyképes jövedelem.
Egyéb információ
  • azonnali munkakezdés
  • teljes munkaidős
  • munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület
  • Amennyiben érdeklődsz az állás iránt, várjuk fényképes önéletrajzodat és fizetési igényedet is tartalmazó motivációs leveledet magyar nyelven cégnév/pozíció feltüntetésével, az alábbi elérhetőségünkre: cv@mernokallasok.hu
  • szimulációs mérnök, gépészmérnök, mérnök-fizikus, műszaki, mérnök, mérnökállás, eCon Engineering Kft., Pest megye, Budapest