URL: http://www.mernokallasok.hu/hu/mernok-allas/allas/22065/gyartastermeles-allas/
Tulajdonosunk Japán első számú elektronikai termékeket gyártó vállalata, melynek fő profilja az autóipari részegységek, valamint ipari elektronikai egységek gyártása. Magyarországi telephelyünk a legkorszerűbb technikai berendezésekkel van felszerelve, és kiemelt helyet foglal el a vállalatcsoporton belül.

Dinamikusan fejlődő cégünk

TERMELÉSI MÉRNÖK

pozícióba keres kollégát
Feladatok
  • Az új termékek bevezetése, megvalósítása és erőforrás tervezése,
  • A termelékenység növelése és a minőség javítása a rendelkezésre álló erőforrások rugalmas és maximális kihasználásával, valamint a felesleges költségek minimalizálása
  • A termelés proaktív támogatása a legfrissebb dokumentációval, szükséges eszközökkel, szoftverekkel.
  • Kapcsolódó dokumentumok elkészítése, folyamatos frissítése a rendszer és a vevői követelmények alapján (pl.: PPAP, FMEA, FC, WI, SOP, stb.)
Elvárások
  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Legalább 1 éves gyártó környezetben, hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Aktív kommunikációképes angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
Amit ajánlunk
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Folyamatos szakmai fejlődés egy sikeresen és gyorsan növekvő vállalatnál
  • Lakhatási támogatás
  • Tiszta, rendezett munkakörnyezet
Munkavégzés helye
  • 2750 Nagykőrös, Téglagyári u. 9.
  • Ha fontos számodra a szakmai fejlődés, ha érdekes feladatokra vágysz és jó hangulatú, nemzetközi környezetben szeretnél dolgozni, akkor érdemes hozzánk jelentkezni.
    Amennyiben a meghirdetett pozíció felkeltette érdeklődésed, kérem, hogy szakmai önéletrajzod cégnév/pozíció feltüntetésével, fizetési igény megjelölésével továbbítsd az alábbi e-mail címre: cv@mernokallasok.hu
  • termelési mérnök, műszaki, mérnök, mérnökállás, terrmelés, gyártás, SIIX Hungary Kft. Jász-Nagykun-Szolnok megye, Nagykőrös