URL: http://www.mernokallasok.hu/hu/mernok-allas/allas/22170/

Nemzetközi szinten tevékenykedő, bécsi tőzsdén jegyzett cégcsoport betonelemgyártással foglalkozó magyarországi vállalata munkatársat keres az alábbi pozícióba:

JUNIOR KONTROLLER
Feladatok
  • Kontrolling vezető munkájának támogatása
  • Kapcsolattartás a társterületekkel
  • Heti, havi, riportok előkészítése
  • Vezetői információs rendszer működtetése, karbantartása
  • Eseti jellegű elemzések, jelentések készítése
  • Törzsadatok kezelése
Elvárások
  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • 1-2 éves szakmai tapasztalat, de pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Széleskörű számítógépes felhasználói ismeretek, különösen Excel
  • Strukturált, analitikus gondolkodás
  • Jó elemző -, együttműködő készség, önállóság
Előnyt jelent
  • Adatbázisokkal kapcsolatos programozási ismeretek (VBA, SQL)
  • SAP vagy más integrált vállalat irányítási rendszer ismerete
  • Kommunikációs szintű aktív német vagy angol nyelvtudás
Amit kínálunk
  • pozíciónak megfelelő versenyképes jövedelem
  • étkezési és utazási hozzájárulás
  • kihívásokkal teli, változatos munka, szakmai fejlődési lehetőség
  • dinamikus, fiatalos munkakörnyezet, modern munkakörülmények
Munkavégzés helye
  • Pest megye
  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük fényképes önéletrajzát küldje el cégnév/pozíció feltüntetésével, a következő e-mail címre: cv@mernokallasok.hu
  • junior kontroller, SW Umwelttechnik Magyarország Kft., Pest megye