URL: http://www.mernokallasok.hu/hu/mernok-allas/allas/22172/minosegugyi-allas/
Folyamatosan fejlődő győri műanyagipari gyártó cégünk keres 1 fő

MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖKÖT
(Minőségbiztosítási vezető perspektívával)
Feladatok
  • A minőségbiztosítási vezető munkájának napi szintű támogatása, rendszeres helyettesítése
  • Részvétel belső- és vevői auditok tervezésében és végrehajtásában
  • Belső- és külső reklamációk kezelése, intézkedések bevezetésének ellenőrzése
  • Gyártási folyamatok felügyelete és fejlesztése minőségügyi szemszögből
  • Folyamatellenőrök munkájának napi szintű irányítása és ellenőrzése
  • Új termékek bevezetésének felügyelete
  • Minőségügyi dokumentációk elkészítésének irányítása (PPAP, FMEA, Kontrollplan, stb.)
  • Kapcsolattartás a németországi anyavállalattal és a direkt vevőkkel
Elvárások
  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Alapos minőségbiztosítási ismeretek (ISO 9001, IATF 16949, VDA 6.3)
  • Többéves releváns munkatapasztalat FRÖCCSÖNTÉS területén
  • Kommunikációképes német nyelvtudás szóban és írásban alapkövetelmény
  • Határozottság, döntésképesség, valamint önálló munkavégzés
  • Emberek vezetésében és ellenőrzésében szerzett tapasztalat
Előnyt jelent
  • Minőségbiztosítási szakirányú végzettség
  • IATF 16949 és/vagy VDA6.3 belső auditori végzettség
  • Angol nyelvismeret
Amit kínálunk
  • Hosszú távú perspektíva egy folyamatosan fejlődő, stabil cégnél
  • Megfelelés esetén gyors előre lépési lehetőség Minőségbiztosítási vezető pozícióba
  • Önálló, felelősségteljes munkakör
  • Azonnali munkakezdés
  • Versenyképes jövedelem
  • Külföldi betanulás
Munkavégzés helye
  • Győri Ipari Park
  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, hogy magyar és német nyelvű, szakmai önéletrajzát küldje el az cv@mernokallasok.hu e-mail címre, cégnév/pozíció feltüntetésével.
  • minőségbiztosítási mérnök, gépészmérnök, villamosmérnök, gyártás, termelés, minőségbiztosítás, mérnök, műszaki, mérnökállás, WEISS Hungaria Kft., Győr-Moson-Sopron megye, Győr