URL: http://www.mernokallasok.hu/hu/mernok-allas/allas/22335/
A régióban meghatározó, gyengeáramú rendszerek tervezésével, kivitelezésével foglalkozó cég

Mérnök-kereskedő

munkatársat keres.
Munkakörnyezet
  • Jelenleg elsősorban a cég vezetői végzik az értékesítési feladatokat. Az ajánlatok elkészítését ajánlatkésztő munkatársak végzik, mérnökök támogatásával. Jelenleg több a lehetőség, minta ahova a tulajdonosoknak van idejük eljutni. Ezért olyan mérnök-kereskedő kollégát keresünk, aki képes önállóan megkeresni a potenciális ügyfeleket, tárgyalásokat végigvinni, ajánlatot elkészíttetni, ajánlatkészítők munkáját ellenőrizni, koordinálni.
Feladatok
  • Ügyfél igények egyeztetése
  • Meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás, ajánlatok egyeztetése
  • Ajánlatkészítők munkájának ellenőrzése (ajánlati minőség, határidők)
  • Ajánlatkészítés
  • Potenciális ügyfelek felkeresése, tárgyalások bonyolítása (szakmai támogatás mellett)
  • szerződések előkészítés (meglévő minták alapján)
  • cég függőben lévő ajánlataival kapcsolatos vezetői tájékoztatás, aktuális státuszok ismertetése
Elvárások
  • mérnöki végzettség (villamos, biztonságtechnikai, IT)
  • kereskedelmi tapasztat (nem szükséges kereskedelmi pozíciót betöltésének igazolása, csak a kereskedelmi folyamatban való részvétel)
  • B jogosítvány
Előny
  • projektvezetési tapasztalat
  • gyengeáramú rendszerekkel kapcsolatos tapasztalat
  • ajánlatkészítési tapasztalat
Munkabér
  • Bruttó 450.000,- Ft + egyéb juttatások
  • Központi telephely: Szombathely, országos, esetenként külföldi munkavégzés
  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, úgy fizetési igény megjelölésével, fényképes önéletrajzát küldje el cégnév/pozíció feltüntetésével, a cv@mernokallasok.hu e-mail címre.
  • mérnök-kereskedő, mérnök, villamosmérnök, biztonságtechnika, IT, Castrum Sec Kft., Vas megye, Szombathely