URL: http://www.mernokallasok.hu/hu/mernok-allas/allas/22479/epitoipar-allas/
Az építőipari piacon több évtizedes múltra visszatekintő Mester-Építő Kft.
az alábbi munkakörben hirdet állást:

Projektvezető
Munkakör részletezése, feladatok
  • Tervek észrevételezése a tervezési fázisban

  • Kapcsolattartás a tervezővel, a hatóságokkal és an közműszolgáltatókkal

  • Költségtakarékos műszaki megoldások keresése

  • A magasépítési-beruházási folyamatok menedzselése

  • Kivitelezési munkák ütemezése, szervezése

  • Alvállalkozói ajánlatok értékelésében való közreműködés, szerződések előkészítése

  • Gyakori helyszíni jelenlét, a kivitelezés folyamatos ellenőrzése

  • Ütemtervek, statisztikák, kimutatások, elszámolások készítése

  • Folyamatos adminisztráció biztosítása, nyilvántartások vezetése

  • Alvállalkozói munkák szervezése, ellenőrzése, teljesítés kiadása

  • Szerződött vevői igények teljesítése a kivitelezés során

  • Ingatlanok és ahhoz tartozó dokumentációk átadása

  • Szükség esetén garanciális munkák megszervezése

Elvárások
  • Szakirányú végzettség (építészmérnök)
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Felhasználói szintű számítógépes tudás (Excel, Word, Outlook)
  • Kreatív-, csapatjátékos gondolkodásmód
  • Ingatlanok és magas színvonalú szolgáltatások értékesítése iránti érdeklődés
  • Gyors és megalapozott döntések meghozatalára való képesség
  • Jó szervezőkészség
  • Önálló munkavégzés
  • Terhelhetőség
Amit kínálunk
  • hosszú távú, stabil háttér
  • versenyképes juttatás
  • szakmai fejlődése lehetőség
Munkavégzés helye
  • Debrecen
  • Jelentkezését cégnév/pozíció feltüntetésével, a cv@mernokallasok.hu e-mail címre várjuk.
  • projektvezető, építőipar, ingatlan, projektmenedzsment, építészmérnök, műszaki, mérnök, mérnökállás, Mester-Építő Kft., Hajdú-Bihar megye, Debrecen