URL: http://www.mernokallasok.hu/hu/mernok-allas/allas/22498/gepeszmernok-allas/
B Build & Trade Kft.

Gépészmérnök - Projektmenedzser

munkatársat keres.
Cégünkről
  • A B Build & Trade Kft. fiatalos műszaki gárdával rendelkező, 5 éve fennálló, folyamatosan bővülő, stabil hátterű építőipari generálkivitelező cég, mely magasépítési és mélyépítési területen tevékenykedve egyaránt jelenős beruházások megvalósítását hajtotta végre Budapesten, Pest megyében illetve Pécsett. Ilyen projektek többek között a Budapest IV. kerület alternatív energiaellátásának kivitelezése, a Pécsi Állatkert felújítását, a Pécsi Biogáz üzem megépítése.
  • Közbeszerzési pályázatok útján Társaságunk jelentős szerződésállománnyal rendelkezik, és jelenleg Dunaföldváron épülő, kiemelt jelentőségű Vajda Papírgyár beruházás kivitelezési munkáiban is nagy horderejű szerepet vállal.
Munkakör részletezése, feladatok
  • Generálkivitelező cég képviselete a megrendelői kooperációkon.
  • Építésvezetőség koordinálása.
  • Projekt pénzügyi és műszaki ütemtervének elkészítése, folyamatos felügyelete, betartatása.
  • Kapcsolattartás a megrendelővel, tervezőkkel, alvállalkozókkal.
  • Műszaki előkészítési munkában való részvétel –alvállalkozói és beszállítói pályáztatás.
  • Pályázatokhoz szükséges árajánlatok készítése
  • Egyeztetés, beszámoló a cégvezetésnek.
  • Belső műszaki ellenőrzés.
Elvárások
  • Szakirányú felsőfokú végzettség (gépészmérnök)
  • Szakmai jogosultságok ( pl.: G-T, ME-G ….)
  • Projektirányításban szerzett tapasztalat.
  • Jogosítvány
  • Precizitás és problémamegoldó képesség
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek: word, excel, outlook, MS Project és CAD programok.
  • Önállóság, rugalmasság
  • Kiváló kommunikációs, szervező és problémamegoldó készség
Előnyt jelent
  • Tapasztalat közbeszerzési projektek irányításában
  • E-napló ismerete
  • Angol vagy német nyelvtudás
Amit kínálunk
  • Azonnali munkakezdési lehetőség
  • Stabilitást, kellemes munkaköri légkört, és versenyképes bérezést biztosítunk leendő munkatársaink részére.
  • Folyamatos szakmai kihívás, fejlődési lehetőség
Munkavégzés helye
  • Budapest
  • Jelentkezését cégnév/pozíció feltüntetésével, a cv@mernokallasok.hu e-mail címre várjuk.
  • gépészmérnök, projektmenedzser, műszaki, mérnök ,mérnökállás, B Build & Trade Kft. , Pest megye, Budapest