URL: http://www.mernokallasok.hu/hu/mernok-allas/allas/22506/karbantartas-allas/
Infineon Technologies Bipoláris Kft.

Karbantartó mérnök

munkakör betöltésére.
Munkakör részletezése, feladatok
  • Berendezések, gyártóeszközök javítása, illetve felügyelete
  • Tervszerű megelőző karbantartások megszervezése, ellenőrzése
  • Karbantartások dokumentációjának kidolgozása, naprakész vezetése
  • Karbantartó csoport munkájának koordinálása, műszaki támogatása
  • Kapcsolattartás külső vállalkozókkal
  • A tartalék alkatrészek, kézi és gépi szerszámok beszerzése
  • Karbantartási költségek követése, budget tervezés
Elvárások
  • Szakirányú felsőfokú végzettség (elsősorban gépész, és/vagy villamosmérnök)
  • Problémamegoldó szemlélet
  • Kommunikációs szintű angol vagy német nyelvismeret
  • SAP ismerete, alkalmazása
  • Nagyfokú önállóság
  • Jó szervezőkészség
Előny
  • Hasonló területen szerzett 3-5 év tapasztalat
  • PLC ismeretek
  • Pneumatika ismeretek
Munkavégzés helye
  • Cegléd
Egyéb információ
  • Magyar nyelvű önéletrajz és motivációs levél eljuttatása elektronikus úton a HR-re Hajnal Donát részére cégnév/pozíció feltüntetésével, a cv@mernokallasok.hu e-mail címre várjuk.
  • karbantartó mérnök, gépészmérnök, villamosmérnök, fizikus, termékfejlesztés, Infineon Technologies Cegléd Kft., Pest megye, Cegléd