URL: http://www.mernokallasok.hu/hu/mernok-allas/allas/22751/autoipar-allas/
A TOM-FERR Zrt. autóipari alkatrészeket gyártó tatai gyáregységébe
keres munkatársat az alábbi pozícióba:

Projektmérnök
Feladatok
  • Árajánlatok elkészítse, kiajánlása a vevőknek
  • Gyárthatósági értékelés, kapacitás- és megtérülési számítások elkészítésének koordinálása a társosztályokkal (műszaki osztály, termelés)
  • Új termékek bevezetési folyamatainak koordinálása
  • Folyamatos kapcsolattartás a vevővel, vevői kérések, módosítások lekövetése
  • Próba- és mintagyártások folyamatainak összehangolása együttműködve a műszaki, termelési és beszerzési osztállyal
  • Projekt adatbázis APQP szerinti kialakítása, frissítése
  • Projekt időterv készítése, folyamatos követése
  • Projekt státusz rendszeres jelentése a gyárvezetés felé
  • Beszállítókkal való kapcsolattartás
  • Utókalkuláció, szériaprojektek profitjának maximalizálása
Elvárások
  • Felsőfokú műszaki (preferáltan gépészmérnöki) végzettség,
  • Autóipari projekt környezetben eltöltött minimum 2 éves tapasztalat,
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt,
  • Kiváló szervezőkészség,
  • Agilitás a feladatok és határidők követésében
  • Önálló munkavégzés,
  • Megbízhatóság, felelőségteljes hozzáállás,
  • MS Office magabiztos ismerete.
Előny
  • Aktív német nyelvtudás
  • Autóipari szabványrendszer (ISO 9001, ISO TS, IATF) ismerete
  • Tapasztalat csőmegmunkálási és forgácsolási technológiákban
Munkavégzés helye
  • Tata
  • Jelentkezését cégnév/pozíció feltüntetésével, a cv@mernokallasok.hu e-mail címre várjuk.
  • projektmérnök, gépészmérnök, autóipar, műszaki, mérnök, mérnökállás, TOM-FERR Zrt., Komárom-Esztergom megye, Tata