URL: http://www.mernokallasok.hu/hu/mernok-allas/allas/22806/epitoipar-allas/
Cégünk (TIA 2002 Kft 9600 Sárvár, Sótonyi u. 13.) új munkatársat keres a következő pozícióba:

ÉPÍTÉS HELYSZÍNI ÉPÍTÉSVEZETŐ/MŰSZAKI VEZETŐ

pályakezdők jelentkezését is várjuk!
Feladatok
  • építéshelyszíni munkaszervezés munkaterületen
  • céges (saját) fizikai létszám közvetlen irányítása, alvállalkozók munkájának koordinálása, összehangolása
  • saját- és alvállalkozói teljesítések felügyelete, műszaki tartalmak ellenőrzése
  • vonalas létesítmények teljes körű kivitelezésének irányítása
Elvárások
  • szakirányú közép- vagy felsőfokú végzettség (építő technikus vagy építőmérnök)
  • kiváló kommunikációs- és problémamegoldó készség, terhelhetőség
  • kiváló szervezőképesség
  • felhasználó szintű számítógépes ismeret (MS Office- word, excel)
  • ütemtervek betartatása, kiviteli tervek ellenőrzése
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési tapasztalat
Elvárt tapasztalat
  • nem igényel tapasztalatot
Szükséges nyelvtudás
  • nem igényel nyelvtudást
Egyéb juttatások
  • éves bónusz / mozgóbér, céges autó, mobiltelefon, szakmai tréningek
Amit kínálunk
  • versenyképes jövedelem
  • hosszú távú karrierlehetőség
  • jó hangulatú, fiatalos légkör
  • támogatás a betanulásban és a további fejlődésben
  • stabil jövőkép
  • vállalati gépjármű, mobiltelefon, laptop
Egyéb információ
  • Érdeklődni: Inokai Csaba 06-30-532-79-28
Munkavégzés helye
  • rugalmas munkavégzési hely - Vas megye
  • elentkezését cégnév/pozíció feltüntetésével, a cv@mernokallasok.hu e-mail címre várjuk.
  • építés helyszíni építésvezető, műszaki vezető, építő technikus, építőmérnök, építőipar, műszaki, mérnök, mérnökállás, TIA 2002 Kft., Vas megye, Sárvár