Építőmérnök állás, mérnök, Mérnökállások.hu
URL: http://www.mernokallasok.hu/hu/mernok-allas/allas/22846/

A Gemenc Bau Kft. mélyépítési üzletága

Építőmérnök

munkatársat keres szekszárdi irodájába, tevékenységi köréhez kapcsolódó viziközmű
(szennyvíz, csapadékvíz, ivóvízhálózat) tervezési feladatok ellátására.

Elvárások
  • Felsőfokú építőmérnöki végzettség (vízellátás és a csatornázás szakterület)
  • MS Office programok (World, Excel) tervező programok (AutoCad) ismerete és hatékony használata
  • Kiemelkedő problémamegoldó, kommunikációs és szervező készség, megbízhatóság
  • "B" kategóriás jogosítvány
Előny
  • Hasonló munkakörben szerzett munkatapasztalat
  • C+I Közműhálózat Tervező Rendszer ismerete
Munkakezdés időpontja
  • 2018. szeptember 1.
Amit kínálunk
  • Igényes munkakörnyezet
  • Stabil egzisztencia
  • Fiatal, agilis csapat
  • Családias munkakörülmények
  • Versenyképes jövedelem
Munkavégzés helye
  • Szekszárd
  • Fényképes szakmai önéletrajzokat várjuk a cv@mernokallasok.hucímre.
  • építőmérnök, közmű, vízellátás, csatornázás,műszaki, mérnök, mérnökállás, Gemenc Bau Kft., Tolna megye, Szekszárd