URL: http://www.mernokallasok.hu/hu/mernok-allas/allas/23202/villamosmernok-allas/
Donau Lab Kft.

Szervizmérnök

munkatársat keres.
Cégünkről
  • A Donau Lab Kft az of LPP Group cégcsoport tagja, laboratóriumi, kisüzemi és ipari műszerek, berendezések forgalmazásával foglalkozik. Olyan neves cégek képviselője, mint pl. a Büchi Glas Uster, Büchi Labortechnik, Camag, Inoxpa, Julabo és mások. Bővebb információ a honlapunkon található: www.donaulab.hu
Munkakör részletezése, feladatok
  • Szerviz – Az értékesített berendezések javítása, karbantartása, üzembe helyezése, validálása, kalibrálása, hibaelhárítás, a felhasználók támogatása, szerviz ajánlatok és szerződések készítése és letárgyalása.
  • Kereskedelem – Az értékesítő kollégák támogatása műszaki információkkal, segítség az eladott készülékek üzembe helyezése és betanítása során.
Elvárások
  • BSc vagy MSc végzettségű villamosmérnök.
  • Középfokú angol nyelvtudás, képesség írott és szóbeli kommunikációra.
  • Jó műszaki érzék, alapvető műszaki/gépészeti ismeretek
  • Laboratóriumi készülékek szervizelésében szerzett tapasztalat előnyt jelent.
  • Képesség csapatmunkára és önálló munkaszervezésre is.
  • Számítógépes alapismerete (MS Office és más irodai szoftverek használata, alapvető hardweres ismeretek).
  • B kategóriás jogosítvány.
  • Budapesti vagy ahhoz közeli lakhely
Amit kínálunk
  • Önálló munkavégzés Magyarország teljes területén
  • Oktatás legfontosabb beszállító partnereinknél
  • Céges autó
  • Családias légkör egy kis létszámú, nemzetközi kapcsolatokkal rendelkező cégnél
Munkavégzés helye
  • Országos
  • Magyar és angol nyelvű önéletrajzát kérem, küldje cégnév/pozíció feltüntetésével, a cv@mernokallasok.hu címre.
  • szervizmérnök, villamosmérnök, műszaki, mérnök, mérnökállás, Donau Lab Kft., országos