URL: http://www.mernokallasok.hu/hu/mernok-allas/allas/23234/minosegugyi-allas/
Karrier az Audinál

Üzemkontroller – Gyártervezés
Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör
  • Másnak csak munka. Nekünk szenvedély. Hight-tech munkakörnyezet, prémium termékek – munkatársainknak lehetőséget biztosítunk arra, hogy kreatív ötleteikkel könnyebbé, hatékonyabbá tegyék mindennapi munkájukat, munkakörnyezetüket pedig igyekszünk egyszerre inspirálóvá és biztonságossá tenni. A Győrben gyártott motorok, autók világszintű elismertsége közös öröm számunkra. Köszönhetően az izgalmas feladatköröknek, a fiatalos munkahelyi hangulatnak és a korszerű ergonomikus berendezéseknek, az Audi Hungaria olyan hely, ahová a munkatársak szívesen járnak dolgozni.
    Kíváncsi, hogy milyen egy átlagos nap az Audi Hungariánál?
    Tekintse meg videónkat! youtu.be/A2i2YK2x5fM

Következő feladatok várnak Önre
  • Szakterületi standardok kialakítása, felülvizsgálata
  • Épületfenntartási, üzemeltetési folyamatok pénzügyi szemléletű támogatása
  • Optimális energetikai megoldások kidolgozásában való együttműködés
  • Gazdaságossági számítások alapján kontrolling állásfoglalások elkészítése
  • Éves- illetve hosszú távú létszám- és költségtervezés
  • A szakterület támogatása a kontrolling részéről
  • Építészeti projektek költségvetésének benchmarkja, optimalizációs javaslatok
Ön az ideális jelölt, ha
  • Felsőfokú, műszaki végzettséggel rendelkezik
  • Releváns tapasztalatot szerzett az építőipar területén
  • Gyakorlatias gazdasági szemlélettel rendelkezik
  • Tárgyalóképes német nyelvtudása van (angol nyelvtudás előnyt jelent)
  • Magabiztos a fellépése
  • Hatékony konfliktuskezelésben
  • Terhelhető
  • Komplex gondolkodásmód, illetve tanulásra való igény jellemzi
  • Eredményesen tud csapatban dolgozni
Amit kínálunk
  • Változatos feladatok, fiatalos munkahelyi hangulat és hosszú távú karrierlehetőségek – ez az Audi Hungaria! A rendszeres visszacsatolásnak és a kompetencia alapú fejlesztési modellnek köszönhetően minden munkatársunk személyre szabottan bővítheti szakmai és nem szakmai ismereteit, amelyhez különféle tréningek, oktatások és nyelvi képzések nyújtanak segítséget. Az inspiráló munkakörnyezethez hozzájárulnak high-tech eszközeink, csúcstechnológiát képviselő felszereléseink és prémium termékeink is. Kollégáink szakértelmét és lelkesedését versenyképes alapbérrel, teljesítményfüggő mozgóbérrel, 13. havi bérkifizetéssel, prémiumkifizetéssel és béren kívüli juttatásokkal honoráljuk.
  • Tudjon meg többet arról, hogy miért érdemes hozzánk csatlakozni! audi.hu/hu/karrier/miert-erdemes
Ha többet szeretne tudni
  • Ez az állás azonnal betölthető az Audi Hungaria-nál.
  • A munkavégzés helye: Győr
  • Referenciakód: GYD14825

  • Pályázati rendszerünket érintő kérdéseivel kérjük hívja Karriervonalunkat a +36 96 66 8888-as telefonszámon!

  • A kiírással kapcsolatos kérdéseit Proksa Judit válaszolja meg Önnek a következő telefonszámon: +36 96 66 9091.
  • üzemkontroller, gyártervezés, járműipar, autóipar, műszaki, mérnök, mérnökállás, Audi Hungaria Zrt., Győr-Moson-Sopron megye, Győr