URL: http://www.mernokallasok.hu/hu/mernok-allas/allas/23411/gepeszmernok-allas/
Argo-Hungary Kft.

Budapest, kőbányai telephelyű acélszerkezeti és épületlakatos munkákat végző kft.
(a 3-as metró végállomástól 5 percre) felvételre keres 1 fő munkatársat

Műszaki előkészítő, gyártás-előkészítő mérnök

munkakörbe.
Feladatok
  • Acélszerkezet gyártás területén műhelyrajzok készítése, anyagozások, projektvezetők támogatása, műszaki előkészítés.
Elvárások
  • Felsőfokú szakmai végzettség /építőmérnök (acélszerkezetes) vagy gépészmérnök/, számítógépes felhasználói ismeret (Autocad, Word, Excel, Internet)
  • 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Precizitás, önálló, szervezett munkavégzés
  • Lojalitás
  • Jó együttműködési készség, terhelhetőség
Előnyt jelent
  • acélszerkezet gyártásban, kivitelezésben szerzett tapasztalat
  • angol és/vagy német nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
Munkavégzés helye
  • Budapest, X. ker. Vaspálya u. 53.
  • Jelentkezni lehet az cégnév/pozíció feltüntetésével, a cv@mernokallasok.hu email-címen fényképes szakmai önéletrajzzal.
  • műszaki előkészítő, gyártás-előkészítő mérnök, gyártás, termelés, mérnök, Budapest, Kőbánya, Argo-Hungary Kft.,