URL: http://www.mernokallasok.hu/hu/mernok-allas/allas/24281/gyartastermeles-allas/
Termeléstámogató Projektmérnök
Főbb feladatok
  • Gyártóberendezések működésének folyamatos ellenőrzése, fejlesztése
  • Új berendezések bevezetése, valamint a módosítások koordinálása
  • Új modell bevezetések mérnöki felügyelete
  • Termelési rendszerek elméleti kidolgozása és gyakorlati megvalósítása
  • Kapcsolattartás a kivitelezőkkel, a próbagyártás, telepítés és üzembe helyezés megszervezése és levezetése
  • Szoros együttműködés a japán HQ fejlesztési (új technológia) részleggel
A munkakör betöltésének feltételei
  • Felsőfokú mérnöki végzettség (gépész/mechatronikai/villamosmérnök)
  • Aktív, kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • PLM software ismeret; preferáltan Siemens NX 7.5, vagy SOLID-works, CATIA
  • Nagyfokú önállóság, rugalmasság, megbízhatóság
  • Problémamegoldó képesség
  • Magas terhelhetőség, felelősségvállalás, precizitás
  • B kategóriás jogosítvány
Előnyt jelent
  • 1-3 év releváns tapasztalat
  • Termelő vállalatnál szerzett tapasztalat
Amit kínálunk
  • Szakmai fejlődési lehetőség piacvezető cégnél
  • Nemzetközi környezet
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes juttatási csomag
Munkavégzés helye
  • Esztergom
  • Jelentkezés fényképes önéletrajzzal, bérigény feltüntetésével a karrier oldalon.
  • termeléstámogató projektmérnök, gépészmérnök, mechatronikai mérnök, villamosmérnök, műszaki, mérnök, mérnökállás, Magyar Suzuki ZRt., Komárom Esztergom megye, Esztergom