URL: http://www.mernokallasok.hu/hu/mernok-allas/allas/24681/gepeszmernok-allas/

Az Amazone csoport innovatív mezőgazdasági technikát fejleszt és gyárt annak érdekében, hogy a jövőben is meg tudjon felelni a mezőgazdaságban az élelmiszerek és az alternatív energia iránti egyre növekvő igényeknek.

Termelésvezető
Munkakör részletezése, feladatok
  • Szakmailag felkészült vezetőként felelős lesz kb. 100 munkavállaló szakmai és fegyelmi irányításáért
  • Ebben a kulcsfontosságú pozícióban közvetlenül az ügyvezető lesz a felettese.
  • Kollégáit együttműködően célorientáltan irányítja, motiválja a munkaelőkészítés, termelés és a logisztika területén
  • Gondoskodik a termelési folyamatok költség és minőségi szempontok szerinti optimalizálásáról.
  • Irányítja az új termékek, termelési stratégiák bevezetését
  • Szorosan együttműködik a műszaki vezetéssel, beszerzéssel, minőségbiztosítással
  • Felelős, hogy a területéhez tartozó folyamatok időben és költségterv szerint kerüljenek megvalósításra.
Szükséges képzettség
  • Felsőfokú végzettség gépész-, járműgyártó gépészmérnök
  • Gyártóüzemi tapasztalattal rendelkezik
  • Több éves vezetői tapasztalattal rendelkezik
  • Üzemgazdasági gondolkodásmódú
  • Motivált csapatjátékos, jó a szervező és kommunikációs készsége
  • Cselekvő, ösztönző, problémamegoldó személyiség
  • Német nyelven jól kommunikál
  • Angol nyelv ismerete előny
Munkavégzés helye
  • Mosonmagyaróvár
  • Várjuk online jelentkezését cégnév/pozíció feltüntetésével, a cv@mernokallasok.hu e-mail címre. Kérjük csatolja magyar és német önéletrajzát.
  • termelésvezető, gépészmérnök, járműgyártó gépészmérnök, gyártás, termelés, műszaki, mérnök, mérnökállás, AMAZONE Technology Kft., Győr-Moson-Sopron megye, Mosonmagyaróvár