URL: http://www.mernokallasok.hu/hu/mernok-allas/allas/25690/epiteszmernok-allas/
Budapesti XI. kerületi, illetve kőröshegyi irodánk bővítéséhez is egyaránt várjuk a jelentkezéseket
TERVEZŐ - KONSTRUKTŐR - MÉRNÖK
munkakörbe, üveg- és alumínium homlokzatok tervezéséhez
Állás megnevezése
  • TERVEZŐ - KONSTRUKTŐR - MÉRNÖK
Cégünkről
  • Mérnökirodánk 2012-ben alakult. Azóta szoros kapcsolatot ápol a bécsi székhelyű Aluminium Fassaden Consulting Kft-vel. Fő profilunk a homlokzati szaktervezés, elsősorban alumínium- és acél szerkezetű üveg homlokzatok, tervezése a részletrajzoktól a gyártmánytervek készítéséig. Az elmúlt években a közös munka eredményeként több nemzetközi projektet sikerült megvalósítanunk.
Főbb feladatok
  • homlokzati kiviteli tervek, és részletrajzok készítése
  • 3D szerkezetek modellezése
  • gyártmánytervek előkészítése
  • acél és alumínium szerkezetek gyártmánytervezése
  • kapcsolattartás a megrendelőkkel
Elvárások
  • műszaki végzettség (építész -, építő- vagy gépészmérnök)
  • AutoCad ismerete (két és három dimenzió)
  • tapasztalattal rendelkezők vagy pályakezdők jelentkezését is várjuk
Előny
  • német /angol nyelvtudás
  • egyéb CAD tervező programok (Inventor, Revit, Advanced Steel, ArchiCad) ismerete
  • ms Office felhasználói szintű ismerete
Amit kínálunk
  • nemzetközi projektek megvalósításában való részvétel
  • folyamatos munkavégzési lehetőség
  • teljes munkaidős foglalkoztatás
  • hosszútávú fejlődési lehetőség
  • fiatalos környezet
  • versenyképes jövedelem
Munkavégzés helye
  • Budapest XI. kerület vagy Kőröshegy
  • Jelentkezését fényképes önéletrajzzal cégnév/pozíció feltüntetésével, a cv@mernokallasok.hu e-mail címre várjuk.