URL: http://www.mernokallasok.hu/hu/mernok-allas/allas/26778/

Modinvest Kft., dél-magyarországi, 30 éve a magyarországi piacon generálkivitelezőként jelenlévő építőipari vállalat.

Projektvezető

munkatársat keres.
Állás megnevezése
  • Projektvezető
Munkakör részletezése, feladatok
  • Teljes körű projektirányítás: pénzügyi, műszaki, minőségi, szervezeti- és személyügyi irányítás és felügyelet gyakorlásával
  • Teljes körű projektmenedzsment feladatok ellátása: a projekt-tervnek megfelelő műszaki tartalom határidőre történő megvalósítása, a tervezett költségek betartásával és a megrendelő által elvárt minőségben.
  • Kapcsolattartás megrendelővel, tervezővel, alvállalkozókkal, hatósággal
  • Naprakész adminisztráció, építési napló vezetésének ellenőrzése
  • Építésvezetők felügyelete
  • Részvétel a műszaki átadási eljárásokban
Elvárások
  • Felsőfokú szakirányú végzettség (építő- vagy építészmérnök)
  • Erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Megbízható, projektszemléletű, határozott, önálló munkavégzésre képes személyiség
  • "B" kategóriás jogosítvány
  • Jó szóbeli és írásbeli kommunikációs készség
Elvárt tapasztalat
  • 3-5 év szakmai tapasztalat
Szükséges nyelvtudás
  • Nem igényel nyelvtudást
Előnyt jelent
  • Felelős Műszaki Vezetői jogosultság
Amit kínálunk
  • Piacképes jövedelem és juttatások.
  • Szakmai kihívást jelentő, változatos, felelősségteljes feladatok
  • Dinamikus, fiatal csapat
Munkavégzés helye
  • Szolnok
  • Jelentkezését magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzzal cégnév/pozíció feltüntetésével, a cv@mernokallasok.hu címen várjuk.
  • projektvezető, építőmérnök,, építészmérnök, projektmenedzsment, műszaki, mérnök, mérnökállás, Modinvest Kft., országos