URL: http://www.mernokallasok.hu/hu/mernok-allas/allas/26880/
A Toyo Seat Europe Kft. közel 20 éves múltra visszatekintő, százhalombattai székhellyel rendelkező, 100%-ban japán tulajdonú társaság. A hazai autóipar egyik meghatározó szereplőjeként

új kollégánkat keressük

Gyártástervező/ Production Planner

munkakörbe.
Állás megnevezése
  • Gyártástervező/ Production Planner
Feladatok
  • Gyártási folyamat tervezése rendelések alapján, termelési kapacitás meghatározása
  • Termelési tervek kidolgozása napi, heti, havi szinten
  • Alapanyag rendelések időben történő biztosítása
  • Termelési tervek módosítása az aktuális anyagkészletek és termelési kapacitás függvényében
  • Gyártási időpontok termelési terv szerinti teljesítésének figyelemmel kísérése
  • Gyártási folyamat optimalizálására javaslatok kidolgozása
  • Alapanyag és késztermék raktárkészletek nyomon követése
  • Beszállítói kapcsolattartás
  • Együttműködés a társosztályokkal
Elvárások
  • Min. középfokú végzettség
  • Legalább 1-3 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Relációs adatbázisban ok-okozati összefüggések felismerésében szerzett tapasztalat
  • Valamely gyártástervező program ismerete
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Erős excel tudás
  • Analitikus gondolkodásmód
  • Proaktív, önálló személyiség
Előnyt jelent
  • Felsőfokú végzettség
  • Seizo program ismerete
Amit kínálunk
  • Hosszú távú, stabil munkahely
  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Szakmai kihívások
  • Nemzetközi munkakörnyezet
Munkavégzés helye
  • Százhalombatta
  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, szakmai önéletrajzát elküldeni szíveskedjen cégnév/pozíció feltüntetésével a cv@mernokallasok.hu címre.