URL: http://www.mernokallasok.hu/hu/mernok-allas/allas/27190/gyartastermeles-allas/

A Nitrogénművek Zrt.-t 1931-ben alapították és ma Magyarország legnagyobb műtrágyagyára. Vállalatunk a 100%-os magyar tulajdonban lévő Bige Holding Csoporthoz tartozik, büszkék vagyunk arra, hogy 2015. és 2018. között önerőből 110 milliárd forint értékű beruházást valósítottunk meg. Cégcsoportunk külföldön és belföldön is folyamatosan fejlődik, „Genezis” márkanevünk világszerte ismert.

MŰSZAKI VEZETŐ

jelentkezését várjuk.
Állás megnevezése
  • Műszaki vezető
Amit a megfelelő bérezésen kívül kínálunk
  • Hosszú távú, biztos munkahely egy stabil és folyamatosan fejlődő cégnél, a szakmai fejlődés lehetőségével
  • Cafeteria, karácsonyi jutalom
  • Cégautó megegyezés szerint
Munkakör részletezése, feladatok
  • Karbantartási feladatok hatékony elvégzésének biztosítása, karbantartási igények költséghatékony kielégítése
  • Aktív részvétel a beruházási, felújítási, fejlesztési munkák előkészítésében, megvalósításában, kivitelezők felkutatásában való részvétel.
  • Szerződéskötésekben való részvétel, a hozzájuk kapcsolódó pénzügyi kontroll, valamint minőségi követelmények felügyelete
  • Az éves karbantartási tervek előkészítésében, ütemezésében, költségtervezésében való részvétel, a tervezés fázisában adatszolgáltatások, tervek véleményeztetése és felülvizsgálata, konzultáció az üzemekkel
  • Üzemeltetési, karbantartási vizsgálati, minőségbiztosítási dokumentációk biztosítása, rendelkezésre bocsátása, a Termékgondozási politika megvalósításának biztosítása
Elvárások
  • okleveles gépészmérnök végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • 5-10 év termelőüzemben szerzett szakmai tapasztalat/gyakorlat
  • SAP ismeret

    Olyan munkatársat keresünk, aki a munkáját megbízhatóan, felelősségtudatosan végzi el, agilis, jó problémamegoldó képessége van.

    Elsősorban Budapesti Műszaki Egyetemen szerzett végzettséggel rendelkezők jelentkezését várjuk.
Munkavégzés helye
  • Pétfürdő
  • Részletes szakmai önéletrajzzal, valamint a végzettségek meglétét igazoló dokumentumok másolatával ellátott pályázatát az alábbi címre kérjük eljuttatni cégnév/pozíció feltüntetésével: Nitrogénművek Zrt.-Humánpolitikai csoport cv@mernokallasok.hu.