URL: http://www.mernokallasok.hu/hu/mernok-allas/allas/27550/

Építésvezető, munkahelyi vezető (út- és mélyépítési terület)

Győrújbaráti telephellyel rendelkező cégünkhöz építésvezető és munkahelyi vezető pozícióba gyakorlattal rendelkező kollégákat keresünk.

Nagytömegű földmunkákon, elsősorban autópálya és egyéb útépítéseken dolgozunk, és az ahhoz kapcsolódó fuvarozási és építőipari feladatokat látjuk el.
Eszközeink túlnyomó része korszerű Mercedes típusú négytengelyes tehergépjármű, valamint Caterpillar és Volvo munkagép állománnyal rendelkezünk.

Munkáink helyszíne országosan változó, elsősorban Győr-Moson-Sopron megyében és környékén dolgozunk.

Állás megnevezése
  • Építésvezető / munkahelyi vezető
A leendő munkatárs feladatai
  • Építőipari munkafolyamatok szakmai felügyelete, hatékony irányítása, szervezése
  • Előkészítő feladatok, díjkalkulációk készítése
  • Dokumentációk precíz, pontos vezetése, szükséges adminisztrációs feladatok ellátása
  • Napi teljesítmények nyilvántartása
  • Saját és alvállalkozói géppark költséghatékony üzemeltetése
  • Kapcsolattartás a munkatársakkal, alvállalkozókkal, szükség esetén a megbízókkal
Amit kínálunk
  • Kiemelkedő, teljesítményarányos jövedelem, prémium
  • Fejlődési lehetőség
  • Szakmai továbbképzések
  • Dinamikusan fejlődő, stabil vállalati háttér
  • Fiatalos csapat
  • Vállalati gépjármű, mobiltelefon, notebook
  • Szükség esetén szállás
Szakmai elvárásaink a pozíció betöltéséhez
  • Szakirányú végzettség (mérnöki vagy technikusi)
  • Szakmai tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Számítástechnikai ismeretek
  • Projektszemlélet
  • Önálló munkavégzés, elhivatottság, kezdeményezőkészség
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat
Munkavégzés helye:
  • Országosan változó, elsősorban Győr-Moson-Sopron megye és környéke
  • Fényképes szakmai önéletrajzzal, a fizetési igény megjelölésével cégnév/pozíció feltüntetésével, a cv@mernokallasok.hu e-mail címre várjuk.