URL: http://www.mernokallasok.hu/hu/mernok-allas/allas/27552/mernok-uzletkoto-allas/

Folyamatosan bővülő feladataink ellátására dinamikus személyiségű munkatársat keresünk műszaki csapatunkba REHAU BAU szegmensünk Building Technologies divíziójába, az alábbi munkakörbe:
Mérnök-üzletkötő, épületgépészeti üzletág
Terület: Zala, Veszprém, Fejér, Somogy, Tolna, Baranya megyék
Állás megnevezése
  • Mérnök-üzletkötő
Feladatok
  • Épületgépészeti termékek értékesítése
  • Kapcsolattartás a meglévő vevőkörrel
  • Hosszú távú vevőkapcsolatok kiépítése és bővítése
  • Alkalmazástechnikai tanácsadás – Projektek követése
  • Új rendszereink piaci bevezetése – Rendezvényeken való részvétel
  • Kivitelezők oktatása
Elvárások
  • Felsőfokú gépészmérnök végzettség, épületgépész szakirány előnyt jelent
  • Legalább 1–3 év szakmai tapasztalat – Megbízható MS Office - és AUTO CAD-ismeretek
  • Önálló, vevőorientált munkavégzés
  • Csapatszellem, nyílt kommunikáció
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Alapos piacismeret, kialakult kapcsolatrendszer
Előnyt jelent
  • Német és/vagy angol nyelvtudás, illetve az épületgépészeti termékek értékesítésében szerzett tapasztalat előnyt jelent
Amit kínálunk
  • Multinacionális vállalati munkakörnyezet
  • Kiváló munkahelyi légkör közvetlen és nyílt kommunikációval, kötetlen munkavégzés, mobilitás
  • Izgalmas és sokoldalú feladatkör – Nemzetközi és belföldi továbbképzési lehetőségek
  • Külföldi üzleti utak
  • Legkorszerűbb információs infrastruktúra
  • Szolgálati gépkocsi, telefon és laptop
  • Kiemelkedő jövedelmi lehetőségek
  • Cafeteria
Munkavégzés helye
  • változó a terület szerint
  • Amennyiben a kínált pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes pályázati anyagát magyar és német/angol nyelven az alábbi címre cégnév/pozíció feltüntetésével: cv@mernokallasok.hu.
  • REHAU Kft., Bienge Eszter 2051 Biatorbágy, Rozália park 9. Telefon: +36 23 530-727 www.REHAU.hu