jobs, job offer, engineer, engineering jobs, engineering job portal, technical job, techical, IT jobs
URL: http://www.mernokallasok.hu/en/mernok-allas/allas/33478/mechanical-engineering/

A SECO Tools Kft. a svéd SECO Tools AB. magyarországi leányvállalata,

Nyugat-Magyarország területére keres

Mérnök-üzletkötő munkatársat
Állás megnevezése
  • Mérnök-üzletkötő
Munkakör részletezése, feladatok
  • teljes körű felelősség az nyugat-magyarországi értékesítésért
  • rendszeres kapcsolattartás a már meglévő partnerekkel,
  • új vevők megkeresése
  • felszerszámozás, technológia kidolgozása
  • árajánlatok készítése
  • adminisztrációs feladatok elvégzése
Elvárások
  • főiskolai vagy egyetemi gépész végzettség
  • min. 2 év gépiparban eltöltött gyakorlat
  • technológia készítésben való jártasság
  • kiváló kommunikációs és szervezési készség
  • rugalmas időbeosztás, utazási hajlandóság
  • B típusú jogosítvány
  • társalgási szintű angol vagy német nyelvismeret
  • műszaki angol nyelvismeret szóban , írásban
  • MS-Office teljeskörű ismerete
  • csapatmunkára való alkalmasság
Előny
  • szerszámfelhasználói ismeretek
  • értékesítési tapasztalat
Munkavégzés helye
  • Nyugat- Magyarország
Amit a cég kínál, ha velünk tartasz
  • munkavégzés egy stabil és erős társaságban
  • szakmai karrier és fejlődés
  • munkavállalói juttatások
  • szolgálati autó, mobil, notebook
  • versenyképes bérezés
  • nemzetközi háttér
  • Jelentkezését magyar és angol nyelven, cégnév/pozíció és fizetési igényének feltüntetésével, a cv@mernokallasok.hu e-mail címen várjuk. Ha Ön regisztrált felhasználó a Mérnökállások.hu-n, belépés után kattintson a hirdetés fejlécében (felül vagy alul) a [jelentkezés az állásra] gombra.
  • mérnök üzletkötő, mérnök értékesítő, értékesítő mérnök, területi képviselő, kapcsolattartás, piackutatás, adminisztráció, gépészmérnök, mechanical engineer, administration, market research, contacts, sales representative, sales engineer,