URL: http://www.mernokallasok.hu/hu/mernok-allas/allas/33710/it-telekom-allas/

Z Elektronika Kft 1997 óta működik, mint elektronikai fejlesztő és gyártó cég ISO 9001 és ISO 14001 minőségirányitási rendszer szerint, a hazai elektronikai ipar egyik meghatározó szereplője. A folyamatos fejlesztésnek köszönhetően a legmodernebb technológiával, magas színvonalon nyújtunk szolgáltatásokat az elektronikai fejlesztés, tervezés, gyártás területén. Több mint 200 magasan képzett, az innovációra nyitott, elkötelezett munkatársunknak köszönhetjük, hogy cégünk a dél-dunántúli régió egyik leggyorsabban növekvő vállalkozása.

Sikereinkben fontos szerepet játszik a ránk jellemző csapatkultúra, és a cégen belüli tudástranszfer. Embercentrikus, rugalmas munkaszervezés mellett, jelentős energiát fordítunk munkatársaink képzésére, fejlesztésre, fiatal tehetségek bevonzására. Új munkatársunkat, egy dinamikus technológiai vállalkozás várja. www.zelektronika.hu

Keressünk csapatunk legújabb tagját

Tesztmérnöki pozícióba!
Feladataid közé fog tartozni:
  • Az alkalmazott mérőrendszerek és mérési eljárások folyamatos fejlesztése, automatizálása, karbantartása
  • Mérési eljárások definiálása
  • Mérési eredmények kiértékelése, az eredmények dokumentációja
  • Az eljárások és eredmények ismertetése, a megrendelők szakmai támogatása
  • Hibás –tesztelés során kiesett- termékek elemzése
  • felsőfokú villamos- vagy mechatronikai ménök végzettséggel rendelkezel
  • legalább középfokon beszélsz angol vagy német nyelven
  • precíz, és önálló a munkavégzésed
Előnyt jelent számodra ha:
  • rendelkezel szakmai tapasztalattal ezen a területen
  • ismered az MSA módszereket
  • van Labview és C programozás ismereted
Az eredményes munkádért biztosítjuk:
  • korrekt fizetést
  • választható béren kívüli juttatást (Cafeteria)
  • együttműködést támogató légkört
  • innovációra nyitott munkatársakat és vezetést
  • tiszta, kulturált, modern munkakörnyezetet
  • bejárás támogatás
Munkavégzés helye:
  • Pécs
  • Jelentkezésedet cégnév/pozíció feltüntetésével, a cv@mernokallasok.hu e-mail címen várjuk. Ha regisztrált felhasználó vagy a Mérnökállások.hu-n, belépés után kattints a hirdetés fejlécében (felül vagy alul) a [jelentkezés az állásra] gombra.