URL: http://www.mernokallasok.hu/hu/mernok-allas/allas/33769/villamosmernok-allas/

Új munkatársat keresünk, Villamosmérnök pozícióba!

A Modell-Terv Kft. több mint 15 éve van jelen az olaj, gáz és gyógyszeripar területén, mint villamos és műszeres tervező iroda. Jelentkezz hozzánk tervező villamosmérnök pozícióba!

Állás megnevezése
  • Tervező villamosmérnök
A következő feladatok várnak rád:
  • Irányítástechnikai és villamos kiviteli tervek készítése,
  • Helyszíni műszaki felmérés elvégzése
  • Egyeztetés és kapcsolattartás a Megrendelőkkel, a társ szakági tervezőkkel,
  • Tervek készítése EPLAN és AutoCAD rendszerben
  • Műszaki dokumentációk összeállítása
  • Tervezési projektek szakmai támogatása,
Amit kínálunk számodra:
  • Folyamatos szakmai fejlődést,
  • Komplex, változatos tervezési feladatok elvégzését,
  • Rugalmas munkaidőt,
  • Szakmai továbbképzéseket,
  • Modern, kellemes munkakörnyezetet és irodát,
  • KKV szektorra jellemző családias légkört
Te vagy az ideális jelölt, ha:
  • Mérnöki diplomával rendelkezel (gyengeáramú villamosmérnök vagy automatizálási mérnök, BSc/MSc)
  • ePlan, Autocad ismeretekkel rendelkezel,
  • Legalább 5 éves ipari tervezői tapasztalatod van,
  • Tervezői jogosultságod van
  • B kategóriás vezetői engedélyed van
  • Önálló munkavégzésre vagy képes
  • Igényes vagy a munkádra
  • Robbanásbiztos rendszerek ismerete

    Jelentkezz bátran, függetlenül attól, hogy pályakezdő, vagy rutinos, tapasztalt villamosmérnök vagy!
Munkavégzés helyszíne:
  • Győr-Moson-Sopron megye - Csorna / Home Office
  • Az önéletrajzokat cégnév/pozíció feltüntetésével, a cv@mernokallasok.hu e-mail címen várjuk. Ha regisztrált felhasználó vagy a Mérnökállások.hu-n, belépés után kattints a hirdetés fejlécében (felül vagy alul) a [jelentkezés az állásra] gombra.