URL: http://www.mernokallasok.hu/hu/mernok-allas/allas/29004/

VILLAMOS TERVEZŐ MUNKATÁRS

A több mint 20 éve működő Elektromax Kft. villamos tervező munkatársat keres erősáramú berendezés gyártási tevékenységéhez
Állás megnevezése
  • Villamos tervező munkatárs
Feladatok
  • A tervezési folyamat dokumentálása (tervlap vezetés).
  • Tervezési munkák időigényének meghatározása (tervezési árajánlatok készítéséhez).
  • Villamos berendezések, kábelek méretezése, kiválasztása, elvi- és elrendezési tervek készítése (árajánlatok készítéséhez).
  • Naperőművek hálózati csatlakozása és létesítése (engedélyes és vagy kiviteli terv).
  • Kis- és középfeszültségű elosztók, elosztószekrények, kapcsolóberendezések, hálózatok (max. 40 kV-ig) létesítése.
  • Megszakító “retrofit” program kidolgozása. (Schneider, Siemens, ABB megszakítók cseréje Mitsubishire).
  • Berendezésgyártáshoz tipizált megoldások kialakítása.
  • Az “all in one” gyártókkal (Schneider, ABB, Siemens) szemben versenyképes alternatíva kidolgozása (RITTAL + Weidmüller + Mitsubishi kombinációval). “Kiváltó táblázatok” készítése.
  • Beszállítók optimalizálásában közreműködés (azonos termékek műszaki és pénzügyi összehasonlítása).
  • Helyszíni műszaki felmérések elvégzése, szakvélemények, műszaki-gazdasági javaslatok készítése.
  • Megrendelőktől kapott idegen tervek felülvizsgálata, szükség szerinti átdolgozása, hiányzó tervek (pl. anyaglista) pótlása.
  • Új műszaki megoldások kitalálása és kidolgozása, amelyek verseny előnyt jelenthetnek a többi piaci szereplővel szemben.
Elvárások
  • önállóság,
  • felsőfokú villamos végzettség
  • alapvető informatikai jártasság (Word, Excel)
  • kreativitás, lelkesedés
  • megbízhatóság,
Amit kínálunk
  • saját WSCAD tervező program
  • részmunkaidős (külsős) tervező kollégák
  • Számítástechnika és irodatechnikai eszköz háttér igény szerint
  • Rugalmas munkaidő, távmunka lehetősége (feladattól függően)
  • “Családbarát” munkahely, jó szociális közeg
  • Közösen leegyeztetett korrekt munkabér és béren kívüli juttatás
  • Ügyvezetői támogatás teljes szélességgel (emberi, szakmai)
  • Jelentkezését cégnév/pozíció feltüntetésével, a cv@mernokallasok.hu e-mail címen várjuk. Ha Ön regisztrált felhasználó a Mérnökállások.hu-n, belépés után kattintson a hirdetés fejlécében (felül vagy alul) a [jelentkezés az állásra] gombra.