URL: http://www.mernokallasok.hu/hu/mernok-allas/allas/33761/it-telekom-allas/

Piacvezető telekommunikációs partnercégünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba aktív angol és kínai nyelvtudással:

Technical support engineer- Műszaki támogatási mérnök
Állás megnevezése
  • Technical support engineer
Feladatok
  • Haladó szintű hibaelhárítási módszerek alkalmazásával egyedi megoldások nyújtása az ügyfelek részére
  • Az ügyfelekkel történő interakciók során velük együttműködve a problémát kiváltó ok megtalálása
  • A Cloud csapattal együttműködve az ügyfél problémájának reprodukálása és megoldása
  • Ügyféltámogatási tapasztalatok megosztása a kollégákkal a szolgáltatás javítása érdekében
  • A támogatási folyamatok és ügyfélélmény fejlesztésére irányuló projektek vezetése
  • Kritikus, összetett, többféle Cloud szolgáltatást érintő ügyfélproblémák megoldása
  • Új kollégák betanítása, képzések tartása, a csapatot segítő eszközök és szkriptek írása, a vezetőséggel együttműködve a folyamatok fejlesztése és stratégiai kezdeményezések lebonyolítása
Elvárások
  • Telekommunikációs, IT, számítástechnikai, mérnöki, vagy más kapcsolódó végzettség
  • Magas szintű Cloud, Linux és network ismeret
  • Magabiztos angol ÉS kínai nyelvtudás
  • Hajlandóság éjszakai és hétvégi műszakban való munkavégzésre is
  • Kiváló kommunikációs készség, hatékony interakció az ügyfelekkel a gyors információgyűjtés érdekében
  • Elkötelezettség a technológia és ügyfélszolgálat iránt
  • Kiváló hiba elemzői és -elhárítói képesség, adatgyűjtő eszközök és módszerek alkalmazása a probléma analizálára, okának meghatározására és megoldás kidolgozására
Előnyt jelent
  • Kiberbiztonsági, big data, AI, adatbázis, docker, kódolási tapasztalat
Amit kínálunk
  • Munkába járás támogatása (BKK utazási bérlet)
  • SZÉP kártya
  • Magán egészségbiztosítás (Medicover)
  • Home office
  • Rendszeres csapatépítő programok
  • Könnyen megközelíthető, modern munkakörülmények Budapest belvárosában (kerékpárosbarát munkahely)
  • Ingyenes parkolási lehetőség
  • Fiatal és motivált csapat
Munkavégzés helye
  • Budapest
  • Jelentkezését cégnév/pozíció feltüntetésével, a cv@mernokallasok.hu e-mail címen várjuk. Ha Ön regisztrált felhasználó a Mérnökállások.hu-n, belépés után kattintson a hirdetés fejlécében (felül vagy alul) a [jelentkezés az állásra] gombra.