állás, állások, mérnök állások,  műszaki állás,  mérnök, műszaki, IT állások portálja.
URL: http://www.mernokallasok.hu/hu/mernok-allas/allas/33851/villamosmernok-allas/

Villamosmérnök
Állás megnevezése
  • Villamosmérnök
Feladatok
  • Villamos tervdokumentációk (elő)készítése,
  • Tervdokumentáció-nyilvántartás, adminisztrációs feladatok ellátása,
  • Megrendelői és szakhatósági kapcsolattartás, koordináció,
Elvárások
  • Villamosmérnöki (esetleg műszaki menedzseri) végzettség,
  • Microsoft Office, Windows programok ismerete,
  • AutoCAD ismerete,
  • Angol nyelv tárgyalóképes ismerete szóban (írásban)
  • Precíz és pontos munkavégzés, rendszerező, logikus gondolkodás,
  • Önálló munkára való képesség, magabiztos, munkája iránt elkötelezett és lelkes személy,
  • Helyszíni – tervezői - művezetés,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • Utazási hajlandóság,
Amit kínálunk
  • Versenyképes bérezés,
  • Hosszútávú munkalehetőség,

    Pályakezdők jelentkezését is várjuk.
Munkavégzés helye
  • Erdőkertes
  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el önéletrajzát és fizetési igényét cégnév/pozíció feltüntetésével, a cv@mernokallasok.hu e-mail címre. Ha Ön regisztrált felhasználó a Mérnökállások.hu-n, belépés után kattintson a hirdetés fejlécében (felül vagy alul) a [jelentkezés az állásra] gombra.