URL: http://www.mernokallasok.hu/hu/mernok-allas/allas/33856/gepeszmernok-allas/

Gyere és csatlakozz a miskolci BIONIKA Medline Kft-hez, Magyarország egyik legsokoldalúbb orvostechnikai eszközöket gyártó vállalatához!

Büszkék vagyunk arra, hogy orvos partnereink szemében a BIONIKA neve egyet jelent a kiváló minőséggel, a magas színvonallal és kreatív, innovatív megoldásokkal.

Csapatunkba

FEJLESZTŐMÉRNÖK

pozícióra keresünk új munkatársat!
Állás megnevezése
  • Fejlesztőmérnök
Feladatok
  • Új termékek tervezése, fejlesztése és gyártása a vevő igények figyelembevételével.
  • A termékek tesztelési és validálási folyamatainak ellenőrzése.
  • Korszerű technológiák alkalmazása a gyártási folyamatban.
  • Közreműködés a vállalati minőségirányítási rendszer (ISO 9001, ISO 13485) működtetésében, folyamatos fejlesztésében és technikai dokumentációjának kidolgozásában.
  • A fejlesztési projektekhez kapcsolódó költségvetések és gazdasági erőforrások felügyelete.
Elvárások
  • Gépészmérnöki és/vagy mechatronikai mérnöki végzettség (BSc vagy MSc)
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • CNC vezérlések ismerete (Sinumerik, Fanuc, NCT, Siemens)
  • Magabiztos CAD-CAM ismeretek és tapasztalat
  • 3D tervező programok (pl Solid Edge, Fusion360) magabiztos használata
  • CNC marógépen és esztergán szerzett minimum 1 éves programozásai munkatapasztalat
  • Önállóság, pontosság, precizitás, rugalmasság
Előny
  • Orvostechnikai eszközök gyártásában szerzett gyakorlati tapasztalat
  • Felsőfokú angol kommunikációs készség
  • Minőségirányítási végzettség
Amit kínálunk
  • Versenyképes, inflációkövető jövedelem
  • Változatos feladatok
  • Korszerű szakmai kihívások
  • Továbbképzés támogatása
  • Alkalmasság esetén előrelépési lehetőség a szervezeti struktúrában
  • Teljes munkaidős foglalkoztatás
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Fiatalos, összetartó csapat
  • Akár azonnali munkába állási lehetőség
Munkavégzés helye
  • 3516 Miskolc, Tégla u. 29
  • Várjuk jelentkezésedet, örömmel látunk a BIONIKA Csapatában! Küldd el fényképes önéletrajzodat és bérigényedet cégnév/pozíció feltüntetésével, a cv@mernokallasok.hu e-mail címre. Ha regisztrált felhasználó vagy a Mérnökállások.hu-n, belépés után kattints a hirdetés fejlécében (felül vagy alul) a [jelentkezés az állásra] gombra.